Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 12:50

Regulamin działu


Jeżeli chcesz być akceptowalnym użytkownkiem tego forum pamiętaj o kulturze osobistej i obyczajności oraz o tym, że ma ono służyć do wymiany poglądów i opisów wydarzeń ludziom dobrej woli, a nie serwisom reklamowym...



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
 Twórczość artystyczna mojowolczyków 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): piątek, 3 grudnia 2010, 18:57
Posty: 35
Cytuj
Witajcie koledzy !
Niedawno rozmawiałem z "Jaszczurem" na temat nowego tematu na "naszym forum", temat ten to: Twórczość artystyczna mojowolczyków.
Zapaliłem się do tego pomysłu, zwłaszcza że dość spora grupa absolwentów naszej szkoły realizuje się w różny sposób uprawiając różnego rodzaju działalność artystyczną np.poezja Ireneusza Kamińskiego czy malarstwo Kucharskiego Macieja.
Dlatego zapraszam wszystkich uprawiających grafikę , malarstwo, rzeźbę, tworzących różnego rodzaju gadżety, fotografię artystyczną, piszących muzykę, piosenki czy poezje, do publikowania swoich prac na tym właśnie forum.
Każdemu z nas dana jest zdolność twórczej ekspresji i działalności artystycznej, nie zawsze musi być ona "górnych lotów", liczy się sama chęć wypowiedzi, chęć tworzenia własnej kreacji.
Myślę też że zapał i umiłowanie piękna jakie wynieśliśmy z naszej szkoły powodują, że wielu z nas tworzy bez chęci sławy i pieniędzy ale dla czystej przyjemności, dla radości tworzenia.
Jeszcze raz namawiam wszystkich do publikowania swoich prac, jestem przekonany że tego typu aktywność duchowa da nam szansę głębokich przeżyć i satysfakcji - pamiętajmy przy tym, że: CZŁOWIEK TWORZY SIEBIE SAMEGO W TOKU WŁASNEJ AKTYWNOŚCI...
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Dziadek1973


Załączniki:
Komentarz: Aleja klonowa -obraz inspirowany twórczością I.I.Szyszkina
olej na płótnie wym.85x65
autor Jerzy Kubacki Dziadek

MAMY (1187 z 1913).jpg
MAMY (1187 z 1913).jpg [ 99.51 KiB | Przeglądane 140488 razy ]
Komentarz: Pałac w Mojej Woli
olej na płótnie wym.41x33
autor Jerzy Kubacki Dziadek

(19 z 2997).jpg
(19 z 2997).jpg [ 63.17 KiB | Przeglądane 140488 razy ]
piątek, 14 stycznia 2011, 23:12
Zobacz profil

Dołączył(a): piątek, 3 grudnia 2010, 18:57
Posty: 35
Cytuj
Oczywiście pomyliłem podpis pod obrazem,nie Sosny,ale Aleja klonowa w Wielkopolskim Parku Narodowym.Teraz przedstawiam jednak też Sosny ,naprawiając swój błąd.Fotografia obrazu jest wykonana na jednej z wystaw moich prac.
Pozdrawiam wszystkich
Dziadek1973


piątek, 14 stycznia 2011, 23:35
Zobacz profil

Dołączył(a): piątek, 3 grudnia 2010, 18:57
Posty: 35
Cytuj
Coś są uparte te Sosny , próbuję jeszcze raz...


piątek, 14 stycznia 2011, 23:44
Zobacz profil
Administrator

Dołączył(a): piątek, 31 lipca 2009, 08:19
Posty: 52
Cytuj
Załącznik:
Zachód słońca nad Przedpieklem.jpg
Zachód słońca nad Przedpieklem.jpg [ 144.47 KiB | Przeglądane 140475 razy ]

Zachód słońca nad Przedpieklem
Obraz 26 x 21 cm akryl na skórze

Brawo dla Dziadka.
W Temacie czy poście można umieszczać jednorazowo maksimum 3 obrazy, każdy nie większy niż 400kb.
Ewentualne poprawki tekstu, już po jego zapisaniu na serwerze, autor może dokonywać wchodząc ponownie w opcję "Edycja",swojego Tematu czy postu [po zalogowaniu się].
Ja maluję czysto amatorsko - jak mam nastrój, głównie akrylem i olejnymi kredkami.
Zapraszam pozostałych kolegów do wspólnej zabawy w tym Temacie.
Jaszczur

Załącznik:
Taniec żurawi nad Przedpieklem.jpg
Taniec żurawi nad Przedpieklem.jpg [ 121.03 KiB | Przeglądane 140475 razy ]

Taniec żurawi nad Przedpieklem
Obraz 36 x 26 cm akryl na kartonie


sobota, 15 stycznia 2011, 02:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software. Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO