Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 15:39

Regulamin działu


Jeżeli chcesz być akceptowalnym użytkownkiem tego forum pamiętaj o kulturze osobistej i obyczajności oraz o tym, że ma ono służyć do wymiany poglądów i opisów wydarzeń ludziom dobrej woli, a nie serwisom reklamowym...



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Aktywność i asertywność użytkowników Forum 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): sobota, 2 października 2010, 01:58
Posty: 31
Cytuj

Forum zostało utworzone dla wymiany informacji, poglądów i korespondencji pomiędzy jego użytkownikami.

Głównym jego celem było wyzwolenie w mojowolczykach aktywności i asertywności w wyrażaniu swoich myśli i w przekazywaniu posiadanych informacji.

Tematyka dowolna - byle o szkole, mojowolczykach, absolwentach, nauczycielach, ciekawych szkolnych wydarzeniach , o spotkaniach po latach i o bieżących kontaktach, o pracy zawodowej, o swoich pasjach czy zainteresowaniach, wspomnienia, dywagacje, komentarze, polemiki, dyskusje itp itp itd...

Minęło dwa tygodnie od chwili uruchomienia Forum na serwerze i jakoś nikt się jeszcze nie ośmielił zrobić tego pierwszego kroku.

Proponuję więc każdemu , kto przeczyta ten post, aby bez zwłoki - natychmiast, napisał swój pierwszy post , choćby króciutki na interesujący go temat lub podzielił się ze wszystkimi jakimiś informacjami czy wrażeniami - a choćby swoją opinią o treści, układzie i szacie graficznej naszej strony internetowej albo choćby o zapamiętanym ciekawym wydarzeniu na spotkaniach z kolegami, w których brał udział w Mojej Woli, Puszczykowie, Gołuchowie itd, albo o swoim hobby związanym z leśną przeszłością czy terażniejszością, albo opisał ciekawe, śmieszne czy nietypowe wydarzenie z czasów swojej nauki w mojowolskim technikum.....

Czekam na Wasze tematy ja ale też i inni , jak dotychczas obserwatorzy, tego Forum. Statystyki podają, że Forum , Galerię zdjęć i stronę internetową szkoły www.mojawola.za.pl odwiedziło już ponad 110 osób.

Gdyby ktokolwiek miał problem z poruszaniem się po menu i funkcjach Forum czy Galerii chętnie udzielę pomocy.
Można mnie uaaktywniać telefonicznie, mailem czy na Skype.

Darz Bór

Marek Jaszczyński "Jaszczur" - administrator strony

ps. jako administrator-moderator chcę poinformować wszystkich użytkowników, że staram się codziennie kontrolować panel by bez zwłoki uaktywniać wasze posty, które z oczywistych względów podlegają moderacji i zatwierdzeniu.


piątek, 22 października 2010, 13:23
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): piątek, 3 grudnia 2010, 18:57
Posty: 35
Cytuj
No !!! Udało się :)
Cześć Jaszczur .
Po wielu próbach udało mi się wreszcie zalogować - winny był przecinek (powinna być kropka ).
Zaglądam tu, a tu pustawo, myślałem, że tu aż roi się od postów - pewnie jeszcze się rozkręci.
Chciałbym podziękować Ci za pomoc, ciężki jestem jeśli chodzi o informatykę.
Przy okazji życzę Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2011 Roku !!!
Pozdrawiam serdecznie
Dziadek


niedziela, 19 grudnia 2010, 10:10
Zobacz profil

Dołączył(a): sobota, 2 października 2010, 01:58
Posty: 31
Cytuj
Witaj "Dziadku".
Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. Piszę na Forum aby inni użytkownicy zauważyli jak łatwo i "szerokopasmowo" można dotrzeć do wszystkich naraz i do każdego z osobna. Wielkie dzięki za Twoje piękne fotografie naszego Zamku na Galerii, szczególnie te zimowe.
Pozdrawiam świątecznie.
"Jaszczur".


niedziela, 19 grudnia 2010, 12:38
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): piątek, 3 grudnia 2010, 18:57
Posty: 35
Cytuj
Witaj Kolego :)
Wszystko jest trudne aż nie okaże się proste. Dzięki za odpowiedź. Wysyłam Ci obraz który namalowałem po naszym wrześniowym spotkaniu. W Mojej Woli zrobiłem tylko fotografię, malowałem już w domu. Maluję od zawsze, z małymi przerwami, nie chodzi mi o fotograficzne oddanie obiektu (internatu), on jest już zarejestrowany w naszej pamięci. Te wrześniowe dni były bardzo pogodne, silna ekspozycja światła, spotkanie z przyjaciółmi z młodości - sam odmłodniałem o parę lat, było fajnie. Po każdym takim spotkaniu jakoś lżej człowiekowi, że mógł choć przez kilkanaście godzin oddychać atmosferą tej mojowolskiej enklawy. Myślę sobie, że to wyjątkowe miejsce będzie dla nas zawsze azylem, do którego wraca się jak do domu, przecież przez te parę lat to był nasz dom...
Tymczasem dobrze że mamy swoją stronę. Po skończeniu technikum imałem się rożnych prac, oddalając się jakby od zawodu leśnika - nie tylko z mojej winy.
Kiedy się przeprowadziłem do Poznania (30 lat temu ) - nie było dla mnie miejsca w Wielkopolskim Parku Narodowym, znalazło się 5 lat temu...
Obecnie jestem komendantem Straży Parku WPN - tak więc koło się zamknęło i jestem w gronie leśników. Aby to się stało zrezygnowałem z dość intratnej posady, ale nie żałuję, przynajmniej mam czas na malowanie ... Miałem już kilka wystaw, min.wystawa grafiki z okazji 50 lecia Wielkopolskiego Parku, wystawy regionalne.
Tematem moich prac jak się domyślasz jest przyroda, czasami są to kopie innych malarzy, ale traktuje to jako szkołę, chciałbym zaprezentować te prace moim kolegom leśnikom , może to forum mi w tym pomoże pod waruniem że opanuję te wszystkie operacje. Jeszcze raz dzieki za pomoc.
Pozdrawiam
Dziadek


Załączniki:
(19 z 2997).jpg
(19 z 2997).jpg [ 58.92 KiB | Przeglądane 119601 razy ]
niedziela, 19 grudnia 2010, 14:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software. Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO